EVENT

3 – 4 marca 2015
Warszawa – Businessman Institute ul. Trakt Lubelski 40a

adUniverse 2015

Konferencja adUniverse 2015 – będziemy tam!

adUniverse to wydarzenie mające na celu pokazanie całego ekosystemu reklamy interaktywnej. Warto już teraz dowiedzieć się czym wkrótce będzie żył świat reklamy interaktywnej i jakie technologie są dostępne na polskim rynku.

Konferencja adUniverse to dwa dni poświęcone interaktywnej reklamie. Obecnie nie sposób sprawnie poruszać się po rynku reklamy online bez wiedzy i umiejętności wykorzystania różnorodnych danych (Big Data Management) i platform agregujących te dane (Data Management Platform), zautomatyzowanych metod zakupu i sprzedaży powierzchni reklamowych przez giełdy reklamowe (AdExchanges) działające w modelu aukcyjnym (RTB).

Podczas konferencji będzie możliwość uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach oraz szansa wysłuchania ciekawych case studies. Wśród prelegentów nie zabraknie przedstawiciela SARE. Piotr Kot, nasz senior Client Service Specialist opowie o ścieżce od pozyskania leadów prowadzącej do automatycznej komunikacji z klientem. Na jego prelekcję zapraszamy w pierwszy dzień konferencji, o godzinie 13:00, w sali B.