Kariera

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego i zmienić obowiązek w swoją pasję?
Sprawdź nasze aktualne rekrutacje i dołącz do nas!

ART DIRECTOR

Rybnik
Zakres obowiązków
  • wysoka kreatywność,
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • rozwinięta komunikatywność, pozwalająca prowadzić prezentacje przed szerszym gronem osób,
  • poczucie odpowiedzialności,
  • samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność kierowania i inspirowania zespołówgraficznych,
  • znajomość najnowszych trendów projektowania,
  • biegłe posługiwanie się programami graficznymi (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • mile widziana znajomość After Effects, technologii webowych (HTML, CSS).

Poszukiwane kompetencje
  • samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność kierowania i inspirowania zespołów graficznych,

Oferujemy
  • samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność kierowania i inspirowania zespołów graficznych

Nie zapomnij o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji oraz na przechowywanie moich danych osobowych przez podmiot przeprowadzający rekrutację, także na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz. 883). » APLIKUJ

Pozostałe funkcje

Nie udało Ci się znaleźć oferty pracy odpowiedniej dla Ciebie?

Dołącz do naszej bazy kandydatów

» WYŚLIJ CV