personalizacja SMS

Personalizacja wiadomości

SARE umożliwia wysyłanie wiadomości SMS z elementami personalizowanymi pod klientów. Możesz zwrócić się imiennie, zaproponować wyjątkową promocję albo zaprosić klienta na unikalną stronę, wysyłając link. Personalizacja wiadomości stwarza Ci ogromne możliwości!

» Czytaj dalej
branding SMS

Branding SMS

W komunikacji z klientem przedstaw siebie i swoją firmę: zarejestruj nazwę nadawcy i wysyłaj podpisane wiadomości – wykorzystaj branding SMS. Klient nie pomyli Cię z nikim innym, nabierze zaufania do kanału mobile, a Ty będziesz utrwalał swoje relacje. 

» Czytaj dalej
odpowiadaj na SMS

Dwukierunkowość SMS

Wykorzystaj funkcję kanału zwrotnego i uzyskuj odpowiedzi na akcje SMS, a raporty gromadź w SARE. Dzięki komunikacji dwukierunkowej masz okazję zwiększyć efektywność swoich działań, bardziej angażować klientów, ale również zdobywać nowych.

» Czytaj dalej
optymalizacja kampanii SMS

Optymalizacja kampanii

Osiągaj jeszcze lepsze efekty w kanale mobile! Dzięki zaawansowanym danym raportowym sprawdzisz skuteczność swoich działań, a optymalizacja kampanii będzie możliwa. Monitoruj wysyłki, ruch i komunikację, dostarczalność i reakcję użytkowników oraz kliknięcia w linki w SMS.

» Czytaj dalej
automatyzacja SMS

Informowanie klienta

Sprzedajesz przez Internet? Wykorzystaj opcję automatycznych SMS-ów transakcyjnych w SARE, wysyłanych tuż po zakończeniu konkretnej akcji w sklepie. To świetna okazja, aby przekazywać kody rabatowe albo kody do potwierdzenia transakcji.

» Czytaj dalej
wysyłka cykliczna SMS

Budowanie relacji – wysyłki cykliczne

Z poziomu systemu zdefiniujesz automatyczne wysyłki cykliczne. W ten sposób wypracujesz stałą relację z klientem i zadbasz o lojalność odbiorcy. Do tych działań wykorzystaj także SMS-y urodzinowe czy promocyjne.

» Czytaj dalej

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies