Kontrola nad dostarczalnością

Dzięki rozproszonej architekturze osiągnęliśmy wydajność, która pozwala na zarządzanie wielomilionowymi bazami adresowymi i wysyłanie setek tysięcy wiadomości na godzinę. W systemie SARE gwarantujemy najwyższą dostarczalność!

 

Pełna integralność systemu

Architektura SARE i wykorzystywana przez nie technologia pozwalają na integrację z wieloma rozwiązaniami bazodanowymi (systemy CRM, intranety, hurtownie danych). W oparciu o interfejsy API i SOAP, język XML i skrypty użytkownika, możliwe jest udostępnianie danych statystycznych, ich pobieranie, a także wzajemna synchronizacja baz adresowych oraz regularne zaciąganie treści wiadomości z poziomu serwisów www i systemów CMS.

 

Kontrola dostarczalności

SARE dostarcza zaawansowanych narzędzi raportujących dostarczalność, wspierających skuteczną politykę zarządzania zwrotami i zgłoszeniami spam. Zapewnia maksymalną reputację serwerów, wspierając użytkowników w realizacji dobrych praktyk w budowaniu bazy i jej higienie. Zespół konsultantów pozostaje do dyspozycji, by na podstawie analizy działań i wyników wysyłek, wprowadzić odpowiednie działania, mające na celu zmaksymalizowanie efektów.

 

Współpraca z administratorami

Gros parametrów wpływających na dostarczalność leży w gestii serwerów odbiorczych. Dlatego też SARE pozostaje w stałym kontakcie z administratorami większości skrzynek odbiorczych, po swojej stronie zapewniając najwyższe standardy, pomyślnie współpracuje z dostawcami e-mail poczty.

 

Bieżący nadzór

Parametry wpływające na dostarczalność nie są stałe, podlegają ciągłym zmianom i udoskonaleniom. SARE pozostaje na bieżąco ze wszelkimi zmianami, dostosowuje swoje narzędzia do aktualnych trendów, prowadzi szkolenia i działania, mające na celu informowanie użytkowników o zmianach wprowadzanych w serwerach odbiorczych, a jakie mogą mieć wpływ na efekty wysyłek. Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom najwyższą dostarczalność.

I'd like to find out more, send me the newsletter!

Don’t miss any of our news, tips, valuable e-books and interesting case studies, sing up for our newsletter!