Możliwość tworzenia unikalnych kreacji

Udostępniamy różne modele tworzenia kreacji: możesz korzystać ze swojego gotowego newslettera, jeśli masz go w formie kodu HTML lub pod adresem URL. Jeśli jednak nie masz gotowej kreacji, SARE daje Ci gotowe szablony umożliwia pracę w edytorach wewnątrz systemu.

 

Gotowe szablony

Każdy może wykorzystać do komunikacji wybrany z dostępnych gotowych szablonów. Szablony te są stale aktualizowane, dostosowywane do nowych trendów graficznych. Dodatkowo wszystkie szablony mogą zostać zmienione przez użytkownika, zgodnie z jego potrzebami, dzięki jednemu z dwóch narzędzi do edycji kreacji.

 

Edytory

Do dyspozycji użytkowników SARE pozostają dwa narzędzia, które umożliwiają stworzenie kreacji od początku, edycję wiadomości zaimportowanych z adresu URL lub z pliku zip oraz dostosowanie dostępnych szablonów, do własnych potrzeb.

 

Standardowy

Skorzystaj ze standardowego edytora SARE. Dzięki niemu dodasz tabele, zmienisz układ i pokażesz się odbiorcom. Dostosuj istniejące szablony, edytuj zarówno w wersji graficznej, jak i z poziomu html. Wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami.

 

Drag&drop

Nowy edytor SARE typu drag&drop umożliwia intuicyjne budowanie szablonu. To proste, jak zabawa klockami: weź odpowiedni element i przeciągnij go w miejsce, gdzie aktualnie potrzebujesz. Edytowanie istniejących kreacji jest równie proste. Po prostu wybierz narzędzie najlepsze dla Ciebie.

I'd like to find out more, send me the newsletter!

Don’t miss any of our news, tips, valuable e-books and interesting case studies, sing up for our newsletter!