Odmiana imion przez przypadki, za pomocą SAREscript

Odmiana imienia przez przypadki jest możliwa, jeśli wcześniej do systemu została zaimportowana baza adresów e-mail wraz z imionami.

Edytor Drag&Drop

 

KROK 1

W celu dodania do treści wiadomości imienia w odpowiednim przypadku, w edytorze drag&drop należy kliknąć na ikonkę SAREscript:

 

Możemy także dodać SAREscript wybierając go bezpośrednio z zakładki Zawartość kreacji:

 

KROK 2

Pojawi się okno, w którym możemy wybrać interesujący nas skrypt. Wybieramy odmianę imion:

 

KROK 3

Następnie należy wybrać cechę, w której znajdują się imiona w importowanej bazie, a także przypadek przez który imię ma zostać odmienione.

Po kliknięciu wstaw, a następnie zapisz, w edytorze pojawi się ikonka wstawionego skryptu, który w naszej kreacji będzie automatycznie odmieniał imiona.

Edytor Standardowy

KROK 1

W celu dodania imienia do treści maila należy otworzyć edytowaną wiadomość oraz kliknąć na pasku narzędzi w druga ikonę po prawej stronie, w trzecim rzędzie:

KROK 2

Pojawi się nam się okno, w którym możemy wybrać takie skrypty jak ODMIANA IMION, liczbę słownie, kod kreskowy i dynamiczną treść. Wybieramy polecenie ODMIANA IMION.

 

KROK 3

W nowo wyświetlonym oknie rozwijamy dostępną listę oraz wybieramy cechę, w której znajdują się zaimportowane do bazy imiona.

Wybieramy przypadek, przez który ma być imię odmienione:

Następnie klikamy OK. Skrypt zostanie automatycznie wstawiony w ramce, klikamy wstaw. W wybranym miejscu w przygotowanie wiadomości zostanie wstawiona ikona kotwica, pod którą jest zamieszczony odpowiedni skrypt.Jak możemy Ci pomóc?